Wypoczynek z dziećmi nad jeziorem w zachodniopomorskim

Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas spędzony z rodziną, dlatego przygotowaliśmy świetne warunki dla wypoczynku z dziećmi nad jeziorem w zachodniopomorskim. Spędź ze swoim Małym Odkrywcą czas w sposób, na jaki na co dzień nie pozwalają Ci liczne obowiązki – popływajcie w jeziorze, zorganizujcie kajakową wycieczkę, poszukajcie śladów zwierzyny w lesie, upieczcie kiełbaski nad ogniskiem, zorganizujcie wieczór gier planszowych. Duża liczba ścieżek krajobrazowych i szlaków turystycznych jest przygotowana do ruchu rowerowego, wybierzcie się na całodzienną wspólną wyprawę.

Dodatkowe atrakcje na czas wypoczynku z dziećmi nad jeziorem w zachodniopomorskim

Za rodzinnymi wakacjami w naszym ośrodku przemawia także szereg atrakcji, jakie oferuje okolica. Dzieci zapraszamy na oprowadzanie na koniu lub naukę jazdy – przekonaj się jak odważne i ciekawe zwierząt jest Twoje dziecko! Wypoczynek z dziećmi nad jeziorem można urozmaicić o zorganizowane przez nas przejażdżki bryczką, zaś w sezonie zimowym dużym powodzeniem cieszą się kuligi. Rodziców i Maluchy zachęcamy także do skorzystania z udostępnionych przez nas gier, książek i filmów z bajkami, które wywoływały uśmiech na twarzach naszych dzieci i dzieci naszych przyjaciół.

Atrakcję dla dzieci stanowi również poznawanie ciekawych miejsc w okolicy : zwiedzanie średniowiecznej warowni Slawogród koło Czaplinka, gdzie można zobaczyć jak wyglądało życie we wczesnym średniowieczu, założyć zbroję i wypróbować swych sił w walce na (drewniane) miecze, zwiedzanie bunkrów i umocnień Wału Pomorskiego i Borne Sulinowa z przewodnikiem, jednodniowy spływ przepiękną trasą przez Zalewy Nadarzyckie, ruiny zamku zamku Zakonu Joannitów w Starym Drawsku, niesamowite wrażenia z magnetycznej górki koło Wałcza, gdzie w jednym z kilku miejsc na świecie występuje zjawisko zaburzenia grawitacji , czy też tajemnicze kręgi celtyckie. To tylko przykłady i nie wyczerpuje to listy ciekawych miejsc w tym bogatym w historię rejonie Polski.

Zawsze zainteresowanie dzieci budzi obserwowanie zwierząt : jesteśmy na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego w rejonie Natura 2000 : łatwo jest podglądać dziką zwierzynę ( sarny, jelenie, bobry, dziki, lisy, zające, liczne gatunki ptaków – w tym zadomowione łabędzie i kormorany) jak i domowe – nasze konie i krowy na pastwiskach dookoła Strzeszyna.