Lubowo
19°
pochmurno z przejaśnieniami
wilgotność: 80%
wiatr: 5m/s płd.
Max: 21 • Min: 15
16°
Sob
16°
Nd
19°
Pon
20°
Wt
23°
Śr
Weather from OpenWeatherMap

W jednym z najpiękniejszych zakątków Polski czekają na Ciebie komfortowe pokoje w świeżo wyremontowanym wiejskim dworku. Każdy z naszych pokoi wyposażony jest w wygodną łazienkę z kabiną prysznicową. Szeroka oferta rozmiarów pokoi sprawia, że znajdziesz u nas idealne lokum dla siebie – nieważne, czy przyjeżdżasz z rodziną, czy poszukujesz indywidualnego wypoczynku.

Zaprosimy Cię także na seans w saunie fińskiej, partyjkę gry w bilard lub solidny wycisk w sali ćwiczeń. Skorzystaj ze zbioru książek w saloniku z biblioteką, wypij kawę na słonecznym tarasie z widokiem na park, baw się do rana przy ognisku w rozległej wiacie grillowej.

Oferujemy 21 komfortowych pokoi, z których rozpościera się widok na jeziora, stary park lub soczystą zieleń. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z kabinami prysznicowymi. Pokoje zostały zróżnicowane ze względu na ich powierzchnię – każdy znajdzie coś dla siebie. Śpijcie spokojnie, wygodnie i długo, wylegujcie się słuchając szumu drzew i śpiewu ptaków za oknami…

Więcej zdjęć w opisach pokojów…