Wakacje z psem

Wakacje to czas odpoczynku i przyjemności, warto również zapewnić rozrywkę swojemu czworonogowi. U nas będzie mógł poczuć się bezpiecznie. Wszystkie psy śpią ze swoimi właścicielami, a w każdym pokoju jest wystarczająco dużo miejsca, by rozłożyć posłanie dla swojego pupila. Uważamy, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka, więc psy naszych gości również traktujemy jak gości naszego pensjonatu. A na jego terenie, jak również w najbliższej okolicy roi się od udogodnień i atrakcji dla wspaniałych czworonogów.

Długie spacery

Stary Młyn to idealne miejsce dla psa, gdzie w pięknej okolicy można udać się na długi spacer wśród lasów, pagórków, strumyków i jezior. Strzeszyn położony jest na styku dwóch jezior. Goście mają bezpośredni dostęp do plaży przy jednym z nich. Wybierając się na spacer z psem po okolicy, właściciele muszą mieć przy sobie woreczki na nieczystości. Ponadto w najbliższej okolicy należy prowadzić psa na smyczy. Psy w odróżnieniu od ludzi nie ukrywają wzajemnych emocji, również tych negatywnych, a w okolicy roi się od czworonogów. Sprawmy zatem, by pomiędzy nimi nie dochodziło do niepotrzebnych konfliktów.

Komfort czworonoga

Aby w pełni cieszyć się przyrodą razem z psem i oszczędzić mu niepotrzebnego stresu warto przestrzegać kilku zasad, między innymi po przyjeździe nie puszczać go wolno, ponieważ będzie to dla niego zupełnie nowe miejsce, gdzie może czuć się niepewnie. Pamiętamy, że na terenie dworku przebywają też inne osoby z psami. Aby poczuł się pewnie można zabrać jego rzeczy, jedzenie i zabawki oraz rozłożyć w pokoju posłanie i miskę na wodę.

Jedzenie i picie

Przy wejściu do pensjonatu i jadalni wszystkie psy będą miały zapewnioną wodę, dlatego właściciele nie muszą pamiętać o zabraniu miski wychodząc na teren dworku. Udając się na posiłek można również zabrać dobrze wychowanego psa na salę jadalną. Wychodzimy bowiem z założenia, że Państwa pupile również są naszymi gośćmi, więc zasługują na wyjątkowe traktowanie, tak po ludzku… Dla naszych gości przygotowaliśmy również namiot przylegający do jadalni, w którym psy mogą spokojnie zjeść posiłek, gdyby jadalnia okazała się dla nich miejscem stresującym, po prostu czuły się niekomfortowo lub miały naturę psiego urwisa.

Bezpieczeństwo

W trosce o komfort naszych wszystkich gości nie należy zostawiać psa bez nadzoru. Na terenie pensjonatu przebywają również dzieci, które mogą obawiać się nieznanych psów. Zawsze trzeba pilnować czworonoga i trzymać go na smyczy, by uniknąć ewentualnych konfrontacji z innymi psami, które mogły uznać miejsce za swój teren. To wszystko wynika z troski o komfort wszystkich naszych gości – również tych czworonożnych. Jako pensjonat przyjazny najlepszym przyjaciołom człowieka, dokładamy wszelkich starań, by wakacje z psem stały pod znakiem bezpiecznej rozrywki dobrej zabawy w rodzinnym gronie.