Jeżeli lubisz aktywność na świeżym powietrzu podczas pobytu w Starym Młynie nie grozi Ci nuda. Stary Młyn położony jest na trasie malowniczych spływów kajakowych, a okoliczne lasy są wprost wymarzone na długie rowerowe wycieczki, uprawianie joggingu, nordic walking, lub po prostu na wspaniałe spacery. Jeżeli lubisz łowić ryby koniecznie nas odwiedź – możesz liczyć na udany połów. Warto dodać, że kajaki, rowery i łódka wiosłowa dostępne są dla naszych Gości w cenie pobytu.

 

  Jazda na rowerze

  stary mlyn strzeszyn trasy rowrowe

  Turystyka rowerowa to jedna z najlepszych form aktywności połączona ze zwiedzaniem nowych miejsc. Umożliwia poznanie dużego obszaru w takim stopniu, na jaki nie pozwalają inne formy turystyki.Nic dziwnego, że jest to jedna z najbardziej popularnych form wypoczynku.

  Zobacz więcej

  Kajaki

  stary mlyn strzeszyn kajaki dzieci jezioro 3

  Od głębokich puszczy, poprzez malownicze jeziora wije się szlak kajakowy nad rzeką Drawą. Jest to najdłuższa rzeka Pojezierza Drawskiego o długości 186 km. Wypływa z jeziora Górnego, położonego w rezerwacie krajobrazowym Dolina Pięciu Jezior …

  Zobacz więcej

Wakacje z psem

Wakacje z psem

Wakacje to czas odpoczynku i przyjemności, warto również zapewnić rozrywkę swojemu czworonogowi. U nas będzie mógł poczuć się bezpiecznie. Wszystkie psy śpią ze swoimi właścicielami, a w każdym pokoju jest wystarczająco dużo miejsca, by rozłożyć posłanie dla swojego pupila.

Zobacz więcej