Rajdy konne są wspaniałą przygodą wymagającą nie lada doświadczenia, sprawdzają one nasze umiejętności, charakter a przede wszystkim wytrzymałość oraz nasz stosunek do ludzi i zwierząt. Rajd konny to spędzenie wielu godzin z koniem, nie opiera się on tylko na jeździe i siedzeniu w siodle. Zwierzęciem trzeba się opiekować całą dobę, karmić, poić i czyścić i to wszystko po przebyciu wielokilometrowej trasy. Dzięki takiemu doświadczeniu możemy wykreować silny związek emocjonalny z naszym pupilem. Rajdy konne to idealny pomysł na spędzenie czasu z dala od zgiełku i codziennych problemów, czerpanie przyjemności z jazdy konnej oraz wspaniałych widoków to przeżycie i doświadczenie które zapadnie nam w pamięć na długi czas.

Rajd Gwiaździsty

Rajd Gwiaździsty jest najprostszą i zarazem najbezpieczniejszą formą rajdu dla mniej doświadczonych jeźdźców. Codziennie wyruszamy w inne wspólnie ustalone miejsce z naszej stajni i wieczorem do niej wracamy. Po drodze zatrzymujemy się nad różnymi jeziorami (możliwość kąpieli) robimy tam postój z piknikiem.
Czas jazdy – do pikniku ok. 2 – 2,5 godziny, po pikniku 1,5 godziny.

Rajd Drawski

Długi rajd po pojezierzu Drawskim, wyłącznie dla Gości planujących co najmniej tygodniowy pobyt . Codziennie jeźdźcy wyruszają z naszego Dworku, jednak każdego dnia docieramy dalej (konie zostają na noc w stajniach po drodze). Codziennie podczas jazdy, zawsze nad innym jeziorem, robimy postój z piknikiem i możliwością kąpieli.
Czas jazdy – do pikniku ok. 2,5 ¬-3 godziny, po pikniku 1,5-¬ 2 godziny.

Rajd nad morze

Najdłuższy z naszych rajdów, polecany dla Gości pozostających u nas dłużej niż tydzień. Codzienne nocujemy z końmi w innym miejscu (pensjonaty, hotele, leśniczówki). Po 3 dniach przygody dojeżdżamy nad morze. 1 dzień przeznaczamy na plażowanie nad morzem nieopodal Darłowa. Przez kolejne 3 dni wracamy do Dworku. Codziennie podczas jazdy robimy postój z piknikiem. Czas jazdy to od 5 do 10 godzin dziennie.