Jazda konna zachodniopomorskie

Miłośników jazdy konnej zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty jazd konnych oraz hotelu dla koni, na terenie nowoczesnej stajni, która wchodzi w skład naszego kompleksu agroturystycznego. Na teren przylegającym do stajni zostały przygotowane dwa maneże. Mniejszy – do nauki jazdy, drugi, większy – do jazdy skokowej bądź ujeżdżeniowej. Jazda konna w zachodniopomorskim to doskonała forma spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jeździć może każdy, jeżeli wykaże się chęcią i wolą nauki. Do innych atrakcji związanych z jazdą konną należą wycieczki zaprzęgami dające wspaniałą możliwość podziwiania krajobrazów. Jazda konna od dawna jest uważana za posiadającą zbawienny wpływ na zdrowie człowieka. Zajęcia pozwalają dzieciom na rozluźnienie się i zwiększenie zakresu ruchów.

Ze względu na wiele zalet, które niesie ze sobą ten rodzaj aktywności oraz przyjemność z jazdy konnej w okolicach Drawskiego Parku Krajobrazowego zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia lub kontynuowania szkolenia w jeździe konnej.

Nauka jazdy konnej zachodniopomorskie

Konie dobieramy indywidualnie dla każdego jeźdźca. Będziesz mógł udoskonalić swoją jazdę w stępie, kłusie i galopie dodatkowo możesz popracować nad płynnością i równowagą na maneżu lub podczas wyjazdu w zastępie w teren. Wszystko zależy od Ciebie – czy chcesz pozostać na etapie jazdy rekreacyjnej na ulubionym koniu, czy chcesz przejść do następnego etapu. Lekcje jazdy konnej w zachodniopomorskim prowadzimy ze starannością i wykorzystaniem ogromnego doświadczenia. Nasze zajęcia cechują się jakością i bezpieczeństwem, które jest dla nas najważniejsze. Do nauki jazdy dla najmniejszych jeźdźców oraz do pracy z końmi przygotowaliśmy round pen. Prowadzimy naukę jazdy dla dorosłych i dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania: lonża, jazda na maneżu, jazda treningowa – skoki. Program zajęć dostosowywany jest indywidualnie do umiejętności każdego jeźdźca przez naszych doświadczonych instruktorów. Oferujemy także jazdę konną w terenie pod okiem instruktora, od krótkich i spokojnych spacerów po okolicy po długie i wymagające rajdy konne.

Naszym klientom możemy zaproponować:

  • nauka jazdy dla dzieci i dorosłych na wydzielonym placu – round pen
  • jazdy na maneżu
  • jazda treningowa – skoki
  • jazdy w terenie
  • rajdy gwiaździste – kilkudniowe
  • przejażdżkę bryczką
  • przejażdżkę wozem (dla większych grup) – na zamówienie z wyprzedzeniem