Wyjazdy i imprezy firmowe

Stary Młyn, jego urok i niezwykłe otoczenie to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie imprezy integracyjnej, szkolenia czy spotkania biznesowego dla pracowników i klientów. W niecodziennej atmosferze będziecie mogli Państwo procować i również spędzić przyjemne chwile relaksu. Zaoferujemy noclegi w komfortowych pokojach i domowe jedzenie.

Ognisko firmowe Stary Młyn Strzeszyn

Przygotowanie imprezy

Mamy za sobą długie doświadczenie w pracy korporacyjnej, wiemy więc dokładnie, czego Państwo możecie potrzebować podczas wyjazdu integracyjnego. Ofertę dostosujemy specjalnie do Państwa potrzeb. Na życzenie przygotujemy dla Państwa imprezę w Chacie Grillowej z pysznym jedzeniem,  pieczonym prosiakiem, piwem czy winem. Możemy też zorganizować poczęstunek w eleganckiej Sali Balowej. Do dyspozycji mamy profesjonalny sprzęt grający, co dodatkowo zapewni wspaniała zabawę. Możemy dla Państwa zorganizować spływ kajakowy, przejażdżkę wozem po okolicy, zaprosimy do wybrania się na dalekie spacery i wycieczki rowerowe lub spokojnego spędzenia czasu na łonie natury. Specjalnie na życzenie możemy przygotować atrakcyjne formy rywalizacji zespołów. Dodatkowo możecie Państwo za naszym pośrednictwem skorzystać z atrakcji militarnych w pobliskim Borne Sulinowo.

Imprezy firmowe Stary Młyn Strzeszyn

Odpoczynek i regeneracja energii

U nas odpoczniecie, nabierzecie nowej energii do pracy, a przede wszystkim spędzicie razem czas w miłej i rodzinnej atmosferze, poznacie się wzajemnie, co na pewno pomoże w budowaniu dobrych relacji i zgranego zespołu, w którym codzienna praca będzie przyjemnością. Grupy, które mieliśmy okazję gościć do tej pory już zapowiedziały powrót na kolejne spotkania w firmowym gronie – zobaczcie Państwo sami jak wiele wyjazd w Starym Młynie może zmienić w Waszych relacjach w firmie!

Wyjazd firmowy nad jezioro Stary Młyn Strzeszyn

Szkolenia firmowe w Starym Młynie

Mamy w zespole szkoleniowca z wieloletnim doświadczeniem, dlatego też stawiamy sobie bardzo wysokie wymagania w zakresie organizacji tego typu spotkań. Przygotowaliśmy dla Państwa wygodną salę szkoleniową oraz odpowiedni sprzęt audio-wizualny. Podczas przerw od wysiłku umysłowego poczęstujemy Państwa pyszną kawą, owocami i słodkościami. Przygotujemy dla Państwa domowe posiłki, a godziny ich podania dostosujemy do planu szkolenia. Po ciężkim dniu pracy skorzystacie Państwo z naszej oferty aktywnego wypoczynku – kajaków i rowerów odpoczniecie podziwiając widoki z kieliszkiem pysznego wina i dobrą książką lub spędzicie wesoło czas przy grillu.

Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy dla Państwa ofertę „skrojoną na miarę”, a czas spędzony na szkoleniu w Starym Młynie na pewno pozostanie na długo w Państwa pamięci.

Kontakt


Zostaw komentarz