Imprezy okolicznościowe w Starym Młynie

Stary Młyn w Strzeszynie to doskonałe miejsce do świętowania jubileuszów, komunii, urodzin i innych ważnych uroczystości. Oferujemy wszelkie niezbędne elementy, aby te rodzinne chwile spędzić w wyjątkowej atmosferze. Pozwól sobie na chwilę zapomnienia w tym wyjątkowym miejscu i zachwyć swoją rodzinę niecodzienną scenerią.

Imprezy okolicznościowe stary młyn strzeszyn

Miejsce i organizacja przyjęcia

W Starym Młynie dysponujemy elegancką salą balową z dołączonym przestronnym namiotem, a także dużą wiatą grillową, mogącą pomieścić do 100 osób. W połączeniu z wyjątkowym otoczeniem naszego obiektu, terenem rekreacyjnym i zapierającymi dech w piersi widokami oraz naszą pyszną, domową kuchnią tworzy to idealne miejsca dla uczczenia ważnych okazji w Państwa życiu – niezapomnianej kolacji, wyjątkowego śniadania lub brunchu, obiadu jubileuszowego, dziecięcej zabawy urodzinowej, pikniku na trawie, obiadu komunijnego czy jakiejkolwiek innej uroczystości, jaką sobie Państwo wymarzycie.

Organizacja imprez nad jeziorem

Pobliskie atrakcje

W Starym Młynie nie zabraknie Państwu niezapomnianych atrakcji, z których można skorzystać. Do tych najistotniejszych zaliczamy możliwość spacerowania po okolicznych lasach, należących do strefy ciszy oraz programu Natura 2000. Można spróbować swoich sił w jeździe konnej bądź przejechać się bryczką czy zrobić wycieczkę rowerową. Rodziców z dziećmi zachęcamy do korzystania z placu zabaw, boiska do siatkówki i badmintona, gry w bulle i spędzania czasu na prywatnej plaży nad jeziorem, W Starym Młynie możecie skorzystać z salki zabaw, udostępnionych przez nas gier planszowych, książek i filmów z bajkami, które wywołają uśmiech na twarzy naszych dzieci
i dzieci naszych przyjaciół. Dzieci z radością korzystają również z gier ruchowych na X-Boxa Kinetics, W naszym miejscu każdy znajdzie zajęcie dla siebie, co umili chwile spędzone wspólnie z rodziną. Bardzo popularne są rodzinne mecze w piłkarzyki i bilard.

Zachęcamy do zorganizowania wspólnie z nami wymarzonej imprezy okolicznościowej przygotowanej zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Wszystkie oferty opracowujemy indywidualnie, po dokładnym poznaniu Państwa wyobrażeń co do aranżacji uroczystości i jej przebiegu. Zapraszamy do wcześniejszych odwiedzin, aby mieć możliwość zapoznania się z naszym miejscem i jego atutami.